REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Światowy gigant zamierza przejąć dużą polską firmę z Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant zamierza przejąć dużą polską firmę z Wrocławia
Światowy gigant zamierza przejąć dużą, znaną polską firmę z Wrocławia. Znana na całym świecie, globalna firma Grupa Würth, światowy lider w rozwoju, produkcji i sprzedaży materiałów mocujących i montażowych, a wraz ze swoją jednostką zajmującą się hurtową sprzedażą artykułów elektrycznych, jeden z wiodących hurtowników w Europie Środkowo-Wschodniej, zamierza przejąć TIM S.A. z Wrocławia, największego dystrybutora artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Grupa Würth zamierza ogłosić wezwanie na wszystkie akcje TIM S.A.
Panattoni rusza z nowym etapem podwarszawskiej inwestycji. DZIK pierwszym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni rusza z nowym etapem podwarszawskiej inwestycji. DZIK pierwszym najemcą
Panattoni rozpoczyna realizację kolejnego etapu Panattoni Park Warsaw South IV – w ramach kompleksu w Nadarzynie powstanie nowa hala o powierzchni 26 300 mkw. Pierwszym najemcą nowego obiektu jest rosnąca w siłę polska marka DZIK. To pierwszy samodzielny magazyn w historii firmy.
Polska firma logistyczna nowym najemcą Prologis Park Poznań IIartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma logistyczna nowym najemcą Prologis Park Poznań II
Rok-Log Logistic - polska firma oferująca kompleksowe rozwiązania logistyczne: od magazynowania, przez co-packing, konfekcjonowanie, składanie z wypełnieniem standów ekspozycyjnych, oraz obsłudze e-commerce, zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej w Prologis Park Poznań II w miejscowości Sady pod Poznaniem. W procesie wyboru lokalizacji Rok-Log Logistic było wspierane przez AXI IMMO.
[Łódź] Naleśnikowy raj już otwarty, czyli Pan Kejk w Manufakturzeartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Naleśnikowy raj już otwarty, czyli Pan Kejk w Manufakturze
Oferta gastronomiczna Manufaktury powiększyła się o naleśniakarnię Pan Kejk. Restauracja oferuje nal...
[Wrocław] Na wrocławskich Złotnikach powstaje nowe osiedle [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na wrocławskich Złotnikach powstaje nowe osiedle [ZDJĘCIA]
Wrocławski deweloper Budotex Sp. z o.o. rozpoczął budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego w stolicy...
[Wrocław] PGS Software zatrudni 200 nowych pracowników we wrocławskiej centraliartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] PGS Software zatrudni 200 nowych pracowników we wrocławskiej centrali
Wrocławska firma z branży IT PGS Software chce w ciągu najbliższych dwóch lat zatrudnić 400 programi...
[Zielona Góra] Apartamenty Jana z Kolna staną w Zielonej Górzeartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Apartamenty Jana z Kolna staną w Zielonej Górze
Osiedle Apartamenty Jana z Kolna to najnowsza propozycja EBF Development w Zielonej Górze. Inwestycj...
Warszawa: Allegro nowym najemcą biur w Fabryce Norblinaartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Allegro nowym najemcą biur w Fabryce Norblina
Polski lider w sektorze e-commerce rośnie w siłę. W związku z szybkim rozwojem firmy oraz stale&nbsp...
W Warszawie powstaje nowy most pieszo-rowerowy przez Wisłę [FILMY + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstaje nowy most pieszo-rowerowy przez Wisłę [FILMY + WIZUALIZACJE]
W centrum Warszawy trwa budowa nowej kładki pieszo-rowerowej, która połączy Bulwary Wiślane z prawobrzeżną Warszawą. Kładka będzie liczyła 452 m długości. Tym samym będzie o 127 m dłuższa od słynnego londyńskiego Millennium Bridge, jednego z najbardziej znanych tego typu mostów na świecie.
 Jeden z najbardziej ikonicznych zabytków poprzemysłowych województwa śląskiego zostanie zrewitalizowany [WIZUALZIACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najbardziej ikonicznych zabytków poprzemysłowych województwa śląskiego zostanie zrewitalizowany [WIZUALZIACJE]
Jeden z najbardziej ikonicznych zabytków poprzemysłowych województwa śląskiego Szyb Krystyna w Bytomiu zostanie zrewitalizowany. Właściciel zabytku – firma Multi Polymers – złożył już wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych do zagospodarowania i zabezpieczenia szybu. Całkowity koszt rewitalizacji obiektu to około 23 mln zł.
Muzeum Poznańskiego Czerwca wraca do Miastaartykuł
Pokaż artykuł
Muzeum Poznańskiego Czerwca wraca do Miasta
Muzeum Powstania Poznańskiego - Czerwiec 1956 znów będzie miejską instytucją kultury. W poniedziałek, 13 kwietnia, w Urzędzie Marszałkowskim, podpisano umowę, na mocy której nastąpiło przekazanie placówki przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
[Gdańsk] Deltamarin wybiera BCB Business Park w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Deltamarin wybiera BCB Business Park w Gdańsku
Deltamarin, fińska firma projektująca statki, dołączy do grona najemców kompleksu biurowego BCB Busi...
[Wrocław] Hotel, osiedle i supermarket powstaną na terenie Hutmenuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hotel, osiedle i supermarket powstaną na terenie Hutmenu
Władze Hutmenu mają nadzieję, że już jesienią dostaną od magistratu decyzje, które pozwolą im na prz...
[Wrocław] Konkurs na elewację nowej siedziby wrocławskiego dewelopera rozstrzygniętyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Konkurs na elewację nowej siedziby wrocławskiego dewelopera rozstrzygnięty
Osiem koncepcji, autorstwa sześciu pracowni projektowych, wpłynęło na konkurs na opracowanie zewnętr...
[Kraków] Biurowiec Zabłocie Business Park w Krakowie ma zarządcęartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Biurowiec Zabłocie Business Park w Krakowie ma zarządcę
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą krakowskiego kompleksu biurowego...
[Łódź] 7R rozpoczął budowę City Flex Łódź Iartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] 7R rozpoczął budowę City Flex Łódź I
Przy ul. Rokicińskiej w Łodzi 7R, ogólnopolski deweloper nieruchomości komercyjnych, wybuduje obiekt...
Collegium Maius, ul. Św. Anny inwestycja
Pokaż inwestycję
Collegium Maius, ul. Św. Anny
Kraków, Śródmieście, Św. Anny
Marina Hangarinwestycja
Pokaż inwestycję
Marina Hangar
Szczecin, Przestrzenna 11
W Rzeszowie otworzono pierwsze scentralizowane Centrum Operacji Bezpieczeństwa w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie otworzono pierwsze scentralizowane Centrum Operacji Bezpieczeństwa w Polsce
Kolejna inwestycja w stolicy Podkarpacia. Urząd Miasta Rzeszów oraz ComCERT z Grupy Asseco ogłosiły uruchomienie Centrum Operacji Cyberbezpieczeństwa (ang. SOC – Security Operation Center). Komórka swym zasięgiem obejmie Miejską Sieć Teleinformatyczną, z której poza UM korzystają m.in. Miejski Zarząd Dróg, Zarząd Transportu Miejskiego oraz Miejska Administracja Targowisk i Parkingów. Jest to pierwsza w Polsce tego typu scentralizowana jednostka świadcząca usługi monitorowania, reagowania i zapobiegania cyberincydentom na rzecz podlegających miastu podmiotów.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Modernizacja zabytkowej muszli i fontanny w Parku im. TW. Wilsona
Poznań, Śniadeckich
REKLAMA